OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Strašnická mincovna

Strašnická mincovna (37).jpg


Restaurace Strašnická mincovna byla založena roku 1913 rodinou Němečkových a na čepu vždy měla pivo Velkopopovický kozel. K této tradici se vracíme i my. Na čepu máme: Velkopopovický Kozel 11, Pilsner Urquell - ležák, Birell pomelo - grep, Volbu sládků a pro děti točíme malinovku.

Příjemné prostředí nově zrekonstruované restaurace Vám bude jistě vyhovovat jak pro rychlý oběd, tak pro klidné posezení s přáteli na konci pracovního dne.

Ideálním místem se může stát pro obchodní jednání (WiFi zdarma). Vhodné prostory máme i pro soukromé akce, oslavy, smuteční hostiny, obchodní prezentace apod.

Strašnická mincovna je nekuřacká restaurace, která se nachází nedaleko metra Strašnická na rozhraní ulic V Olšinách a U Hráze.

    Jídlo pro Vás s sebou do krabičky je samozřejmostí.
   


Sphere
CARTE



Naše nabídka:

  • Česká kuchyně, steaky, burgery, ryby 
  • Plzeňské pivo
  • Polední menu od 99 Kč
  • WiFi připojení k internetu ZDARMA 

Přijímáme hotovostplatební karty a stravenky (Sodexo, Cheque Dejeuner, Ticket Restaurant)

Vaříme 7 dní v týdnu od 11°° do 22:00 hod.

Rozvoz jídla možný po předchozí dohodě na základě individuální objednávky.

Jídlo pro Vás s sebou do krabičky je samozřejmostí.



Druhy čepovaných piv:

Kozel 11°, Pilsner Urquell ležák, Birell pomelo, grep, Volba sládků

Pivo má mnoho pozitivních účinků. Podporuje tzv. dobrý cholesterol a pomáhá při cukrovce, usnadňuje trávení a snižuje riziko infarktu. Pivo také zlepšuje paměť, podporuje inteligenci a vyvolává pocit štěstí, neboť podporuje sekreci hormonu dopaminu.

Zkrátka pivo má na náš organizmus pozitivní vliv. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!